1Win Kripto ile Para Yatırma

Kullanıcılar bahis sitelerine para yatırırken farklı sunulan seçenekleri değerlendirmek ve bunlar ile yatırım yapmak istediği için sizlere 1Win kripto ile para yatırma işlemlerinden de bahsetmek istiyoruz. Her üyenin kripto ile yatırım yapma olanağı vardır ve kripto hesabı olan yani herhangi bir marka üzerinden cüzdanı bulunan tüm kullanıcılar bu seçenek sayesinde yatırımlarını yapabilmektedir. İşlemlere baktığımız zaman kullanıcıların para yatırma sekmesinde olan farklı kripto seçeneklerine basarak ödeme tamamlayabildiğini görüyoruz. Bunlar sizlerin daha rahat ve gizlilik içerisinde ödeme yapmasını sağlayan bir sistem olması sebebi ile tercih ediliyor. Kripto ile site yatırım bonuslarını da vererek yatırımları ödüllendiriyor.

Siteye Giriş İçin Tıkla

1win kripto ile para yatırma

1Win Kripto ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

1Win kripto ile para yatırma işlemi site üzerinden olan panelden gerçekleşmektedir. Kullanıcılar farklı ödeme yöntemlerine yer verilmekte olan kripto para yatırma işlemlerinde daima en iyi şekilde ödemelerini yapar ve bu sayede de para yatırma adımlarını tamamlayarak işlemleri devam ettirir. Açılan ekranlarda sizlere öncelikle hangi kripto ile yatırım yapmak istediğiniz sorularak işlemlere devam ettirilmektedir. Bunlar arasında yer alan kriptolarda özellikle direkt olarak BTC ile ya da USDT ile işlem yapmak üyelerin favorileri arasındadır. Bunun haricinde XRP, BNB ya da TRX’de kullanılır. Seçtiğiniz kripto para biriminden izin verilen limitler arasında ne kadar yatırım yapmak istediğinizi de ekranlara gireceksiniz. 1Win size tek kullanımlık bir kripto cüzdan hesabı atayacaktır. Bununla beraber ödeme işleminizi o hesaba aktarıp işlemi bitireceksiniz.

1Win Kripto ile Para Yatırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Kripto ile para yatırma işlemleri sırasında üyelerin dikkat edeceği bazı kısımlar vardır. Örnek verecek olursak aktarım ağı son derece önemlidir. Mesela kullanıcılar USDT ile yatırım yaptığı zaman ödeme ağı olacak TRC 20 kullanır, ancak para yatırırken işlem yapılacak ağı BNB gibi ERC20 gibi seçerse ödemeler gerçekleşmez ve sorun yaşanır. Bundan ötürü siteden seçim yaptığınız ağ ile mutlaka gönderim ağının aynı olmasına özen gösterin. Bunun yanı sıra sizlerin dikkat edeceği durumlardan birisi de ödeme limiti olacaktır. Site en az 1 USDT gibi ödeme imkanı verebilir ama kripto para borsaları en az 10 USDT gönderimine izin sağlar. Bundan dolayı ona göre işlem yapın. 1Win kripto ile para yatırma işlemlerini tamamlayan tüm kullanıcılara bonus da site tarafından verilir.

Written by 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir